Komentarze do notki Powrót mody na koszule nocne

Powrót mody na koszule nocne 
05. stycznia 2017 07:38:00
linkologia.pl spis.pl

Kobiety wybierają do spania różnego rodzaju ubrania. Ostatnimi czasy jednak znów bardzo często są to koszule nocne. Jak się bowiem okazuje, koszula nocna nie musi być nudna i aseksualna.
Nowoczesne koszule nocne

Obecnie, jest wiele koszuli nocnych dla kobiet które są seksowne i atrakcyjne. Kiedyś, kobiety zakładały do snu długie i szerokie koszule, które w całości zakrywały ich kształty. Obecnie jest wręcz przeciwnie. Wiele koszuli nocnych podkreśla kształty kobiet.

Wydaje się, że koszula nocna to rozwiązanie zarówno dla bardzo zgrabnych kobiet jak i dla tych nieco bardziej korpulentnych. Oczywiście jednak, jedne i drugie panie powinny zakładać nieco inne koszule. Dla tych pierwszych najbardziej wskazane są koszule nocne o których była mowa powyżej, czyli te uwypuklające ich kształty. Dla kobiet bardziej puszystych wskazane są nieco szersze koszule nocne, dopasowane do ich sylwetki.

Alternatywa dla koszuli nocnych

Jak się okazuje, istnieją pewne alternatywy dla koszul nocnych. Niektóre kobiety bardzo cenią sobie na przykład spanie w majtkach i w zwykłej koszulce. Niewątpliwie, jest to dosyć wygodne, jednak wydaje się, że koszula nocna zapewnia jednak zdecydowanie większy komfort podczas snu.


modnapani : :

Brak komentarzy