Komentarze do notki Jak nosić getry damskie, aby dobrze w nich wyglądać

linkologia.pl spis.pl

Getry damskie (popularnie zwane legginsami) to jedna z najwygodniejszych części damskiej garderoby - są miękkie, rozciągliwe i doskonale dopasowują się do niemal każdej kobiecej sylwetki. Ich dodatkową zaletą jest to, iż są one dostępne w wielu wzorach, kolorach oraz długościach (między innymi za kolana bądź do kostek), co sprawia, iż każda z pań może znaleźć getry odpowiadające swoim gustom i upodobaniom. Jednak aby dobrze prezentować się w getrach, trzeba wiedzieć, jak i z czym je nosić.

Najprostszy sposób wykorzystania w stylizacji getrów damskich to połączenie ich z tuniką - w tym przypadku najlepiej będą wyglądać tuniki nieco szersze i sięgające za pośladki, które z obcisłymi getrami stworzą wygodny i dobrze prezentujący się zestaw. Równie ciekawą stylizacją jest połączenie getrów z sukienką - obszerną, sięgającą kolan i najlepiej zaakcentowaną paskiem. Ubiorem wygodnym i zawsze modnym jest zestaw składający się z getrów i ciepłego swetra.

Decydując się na stylizację z getrami należy pamiętać o zachowaniu pewnego umiaru kolorystycznego - jeżeli góra jest kolorowa, to getry powinny być w stonowanych barwach, natomiast w przypadku jednobarwnej tuniki bądź sukienki można zdecydować się na nieco bardziej ekstrawaganckie legginsy. Zakładając legginsy można sięgnąć zarówno po buty o płaskim obcasie (na przykład balerinki), jak i po te wysokie, które dodatkowo wydłużą nogi.


modnapani : :

Brak komentarzy