Archiwum - 19 maja 2017

linkologia.pl spis.pl

Odpowiednio dobrane kąpielówki potrafią zdziałać cuda w przypadku sylwetki. Okazuje się, że znaczenie ma ich kolor oraz fason. Jak więc wybrać najlepszy dla siebie model?

Tak naprawdę wybór kąpielówek nie jest zadaniem zbyt trudnym. Mimo to wiele osób wciąż nosi modele kiepskie dla swojej figury. Tymczasem za sprawą odpowiedniego fasonu można sobie odjąć kilka kilogramów i wymodelować sylwetkę. Znaczenie mają również wzory i kolory. Klasyczne kąpielówki w formie slipów wydłużają nogi, ale nie są przeznaczone dla każdego. Po takie kąpielówki mogą sięgnąć jedynie dobrze wyglądający panowie o idealnej sylwetce. O wiele bardziej uniwersalne są klasyczne spodenki kąpielówki. To jednak  fason nie dla panów i krótkich nogach.  

Największą chyba popularnością cieszą się kąpielówki w formie klasycznych szortów. Są wręcz idealne dla mężczyzn z większymi udami.. Nie mogą być jednak za szerokie i za wąskie. Do wyboru pozostają jeszcze bermudy. To takie dłuższe spodenki, które sięgają za kolano. Są na pewno wygodne i komfortowe. To zdecydowanie fason dla panów z nieco większą ilością kilogramów.

W przypadku kąpielówek lepiej jest unikać bieli. Wprawdzie kolor ten podkreśla opaleniznę, ale jednocześnie sporo odsłania, co nie jest wskazane. Kiedy chce się odwrócić uwagę od pewnych niedoskonałości sylwetki należy posatwic na mosne wzory i kolory. Poza tym takie kąpielówki są też bardzo modne. Co ciekawe, kolory ciemniejsze np. czrń czy granat lepiej prezentują się na sylwetkach szczupłych niż tych z kilkoma kilogramami nadwagi.


modnapani : : kąpielówki

Strona główna


Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234